Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Hua Hin – Lotnisko [HHQ]

Przejrzyj naszą ofertę Van Hua Hin – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku HHQ.

Kompaktowy

Toyota Vios

BUDGET
A
5
3
3
Toyota Vios

od

$73.79 za dzień

Standardowy

Toyota Altis

BUDGET
A
5
3
4
Toyota Altis

od

$87.69 za dzień

SUV

Toyota Fortuner

BUDGET
A
5
5
5
Toyota Fortuner

od

$120.13 za dzień

Mini

Toyota Yaris

BUDGET
A
4
3
2
Toyota Yaris

od

$179.95 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van HHQ Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Hua Hin – Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Van miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Hua Hin – Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Hua Hin – Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Hua Hin – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Hua Hin – Lotnisko [HHQ], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Hua Hin – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Hua Hin – Lotnisko zapewnia dostawca HERTZ DIRECT.

Hertz Direct

Hertz 22 reviews

8.7 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Hua Hin – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku HHQ?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Hua Hin – Lotnisko Toyota Vios od BUDGET. Obecna cena to $73.79 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Hua Hin – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska HHQ wahają się od $2.86 do $4.46.

A więc wydasz około $11.25 za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej $18.05.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Hua Hin – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Hua Hin – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Hua Hin – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Hua Hin – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Hua Hin – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!