900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

’de araç kiralama fiyatları

şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

Tam boy

Tam boy

Lüks

Lüks

Van

Van

JIP

JIP

Alamo şuradan:$51.31 şuradan:$51.31 şuradan:$53.52 şuradan:$55.98 şuradan:$58.61 şuradan:$120.18 şuradan:$121.54
AVIS Car Rental
Thrifty Car Rental şuradan:$55.51 şuradan:$57.74 şuradan:$109.90 şuradan:$117.80 şuradan:$100.03
Budget Car Rental şuradan:$51.31 şuradan:$51.31 şuradan:$53.52 şuradan:$55.97 şuradan:$58.61 şuradan:$100.85 şuradan:$83.61

deki araba kiralama şirketleri

şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

Enterprise

Enterprise 109 reviews

8 / 10

şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP için EGZOTIK, 7 KIşILIK arasında değişmektedir. şehrindeki en büyük araç koleksiyonu ALAMO tarafından sağlanmaktadır.

şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. ENTERPRISE kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

CA şehrindeki araç kiralama noktaları

şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

CA’de araç kiralama genel bakışı

şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Mitsubishi Mirage, Toyota Yaris, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Ford Focus, Kia Rio, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Hyundai Elantra, Nissan Altima, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Toyota Camry, Infiniti Q50, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Nissan Frontier, Ford F-150, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Ford Escape, Ford Expedition EL, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Nissan Maxima, Mercedes S Class, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Chevrolet Camaro Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - araç kiralamak

CA'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $51.31 ilâ günlük $115.49 arasında değişir.

şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Palm Springs bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $51.31 fiyattan başlar.

şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP, EGZOTIK, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 8/10 puanı ile Enterprise.

şehrindeki benzin fiyatı nedir?

şehrindeki benzin fiyatları $2.29 ilâ $2.95 arasında değişmektedir.

şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

CA konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.