Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Тарифи на оренду авто для водіїв Молодше 21 в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]

Перегляньте нашу таблицю, щоб бути в курсі цін на оренду автомобілів для молодих водіїв в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 Аеропорту, класи оренди автомобілів які доступні для водіїв молодше 21, та компанії, які надають молодим водіям прокат автомобілів в KUL Аеропорту.

Щоб полегшити ваш вибір, ми виділили червоним кольором найдешевшу пропозицію кожного класу прокату автомобілів.

Економічні

Економічні

Компактні

Компактні

Стандартні

Стандартні

Позашляховик

Позашляховик

Повнорозмірні

Повнорозмірні

Вен

Вен

AVIS Car Rental від$106.45
SIXT Rent A Car від$136.83
Hertz Car Hire від$58.24 від$74.34
Europcar від$34.92 від$42.32

Пункти оренди автомобілів для водіїв молодше 21 поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Щоб вибрати найкращі пропозиції прокату автомобілів, також перегляньте пропозиції прокату автомобілів для молодих водіїв у найближчих місцях оренди автомобілів на території та поза аеропортом до Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 . Наявність автомобілів, ціни та плата водія до 21 зазвичай відрізняються в різних місцях отримання.

Найближчі пункти оренди в аеропортах

Найближчі пункти оренди в містах

Найкращі компанії з прокату автомобіля для водіїв молодше 21 в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL ]

Агентства з прокату автомобілів, які працюють в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 і надають прокат автомобілів для водіїв молодше 21 мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів. Щоб подорожувати без турбот, пам’ятайте про обидва ці критерії при виборі постачальника.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

Мінімальний вік для оренди автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 це 25 років. Проте навіть підліток може знайти прокат автомобіля в KUL Аеропорту з 14CARS.com.

Такі компанії прокату автомобілів, як AVIS, EUROPCAR, SIXT, HERTZ, KASINA, DESTISYA, SCR, GREEN MATRIX, MAYFLOWER, HAWK, PRIMA ODYSSEY, PARADISE, INTERNATIONAL SUPPLIER, GALAXY ASIA CAR RENTAL, PACIFIC, CAR RENTAL 2 GO, INSAS PACIFIC, BIG THUMB, GO SO CARS, MERGE CAR RENTAL дозволитять водіям віком до 21 року керувати орендованим авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 якщо ви сплачуєте доплату за молодого водія та відповідаєте всім іншим вимогам. Зазвичай додатковий збір за неповнолітніх водіїв 18-20 років вищий, ніж для водіїв віком 21-24 роки. Наймолодший вік, яким дозволено орендувати автомобіль в деяких з наших компаній, повинно бути 18 років, але це залежить від місця отримання.

FAQ - Оренда авто для водіїв молодше 21 в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Як орендувати автомобіль в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 якщо ви молодше 21?

Введіть необхідне місце отримання та повернення автомобіля у форму пошуку та виберіть потрібну дату та час оренди. Після того, як ви отримаєте результати пошуку, уважно прочитайте умови оренди автомобіля та особливо вікові обмеження постачальника прокату автомобілів, у якого ви збираєтеся замовляти транспортний засіб.

Яка найдешевша оренда автомобіля для водіїв молодше 21 в KUL Аеропорту?

Найдешевше авто для водіїв молодше 21 в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 це Proton Saga. Актуальна ціна $28.85 за день.

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!