900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [ KUL] havaalanında 21 yaş altı araç kiralama fiyatları

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 21 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve KUL havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

JIP

JIP

Van

Van

Tam boy

Tam boy

AVIS Car Rental şuradan:$65.52
SIXT Rent A Car
Europcar şuradan:$30.15 şuradan:$35.74 şuradan:$43.03 şuradan:$124.51
Go So Cars şuradan:$40.14 şuradan:$93.76

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 (KUL) havaalanına yakın 21 yaş altı araç kiralama konumları

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanı, havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 21 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 (KUL) havaalanındaki en iyi 21 yaş altı araç kiralama şirketleri

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında faaliyet gösteren ve 21 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında araba kiralamak için talep edilen en düşük yaş 25’dir. Ancak daha gençler de 14CARS.com sitesinden KUL havaalanında da araba bulabilir.

AVIS, EUROPCAR, SIXT, HERTZ, KASINA, DESTISYA, SCR, GREEN MATRIX, MAYFLOWER, HAWK, PRIMA ODYSSEY, PARADISE, INTERNATIONAL SUPPLIER, GALAXY ASIA CAR RENTAL, PACIFIC, CAR RENTAL 2 GO, INSAS PACIFIC, BIG THUMB, GO SO CARS, MERGE CAR RENTAL gibi araç kiralama şirketleri bütün talepleri karşıladığı takdirde Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında gençlere de araba kullanma izni veriyor. Genellikle 18-20 yaş arası şoförler için ek ücret 21-24 yaş arası şoförler için istenen ek ücretlerden yüksek olmaktadır. Bazı şirketler tarafından araba kullanımına izin verilen en aşağı yaş 18’tir, fakat bu teslim alma noktasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sıkça sorulan sorular - Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havalanında 21 yaş altı araç kiralamak

21 yaştan gençler Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

KUL havaalanında 21 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanındaki 21 şoförler için en ucuz araba Perodua Bezza. Mevcut ilgili fiyat günlük $30.15.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KUL havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.63 ilâ $2.24 arasında değişmektedir.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında 21 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 konumunda 21 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!